alt

Наші проекти

На поточний момент однією з пріоритетних задач Департаменту реєстрації Харківської міської ради є створення зрозумілої, прозорої, а найголовніше - зручної інфраструктури для взаємодії з мешканцями міста. З цією метою на всіх етапах розвитку Департаменту розробляються і впроваджуються нові проекти, які призначені оптимізувати формат даної взаємодії. Результатом плодотворної роботи в даному напрямку є вже реалізовані проекти та завдання, які сприятливо відобразилися на функціонуванні Департаменту. При цьому діяльність у цій галузі не припиняється, і на даний момент існує безліч інноваційних ідей, які будуть реалізовані в найближчому майбутньому.

Оновлений фронт-офіс КП «БТІ»

image description

Відкриття оновленого фронт-офісу «БТІ» відбулося 13 вересня 2017 року. Завдяки реалізації даного проекту, значно зросла зручність користування послугами комунального підприємства. В першу чергу це відобразилося на швидкості обслуговування, прозорості для споживачів і простоті використання послуг, що надаються.

Офіційний сайт департаменту реєстрації Харківської міської ради

image description

Відкриття офіційного сайту Департаменту реєстрації Харківської міської ради відбулося 2 жовтня 2017 року. Завдяки створенню офіційного сайту, у користувачів мережі Інтернет з'явилася можливість скористатися широким розмаїттям сервісів, які раніше були недоступні. До них відносяться запис на прийом до керівників Департаменту в режимі онлайн, отримання різноманітної інформації про діяльність Департаменту та останні новини, онлайн замовлення послуги з виготовлення технічного паспорта в КП «БТІ». Результатом реалізації даного проекту стало підвищення зручності взаємодії харків'ян з Департаментом реєстрації та забезпечення мобільного доступу до інформації.

Оновлена будівля «БТІ»

image description

Відкриття оновленого фронт-офісу «БТІ» планується в 2020 році. Метою реалізації даного проекту є створення єдиного простору, в якому будь-який харків'янин може якісно і швидко отримати необхідні йому послуги. Будівля, що реконструюється, обрана не випадково: це обумовлено зручним місцем розташування та історичною складовою.