alt

До уваги громадян

  • 17 березня 2020
  • 12:49
До уваги громадян

Місто піклується про вашу безпеку та здоров‘я.
Тому саме діджиталізація допоможе вам все одно отримувати необхідні послуги та бути на контакті з нами.

Розповідаємо детальніше:

✔️ Ви можете самостійно отримати довідку з Реєстру територіальної громади онлайн про зареєстрованих за відповідною адресою осіб ▶️ https://e-kharkiv.org.
 
☎️ Допомога: за телефоном гарячої лінії 0-800-304-304
Viber,  Whatsapp, Telegram    +380 (67) 40-04-304

✔️ Також в дистанційному режимі відбуватиметься зняття з реєстрації місця проживання за свідоцтвом про смерть та за рішенням суду
✔️ Актуалізація інформації в Реєстрі територіальної громади за заявою-анкетою,
✔️ Консультації співробітниками відділу реєстрації

☎️ Для отримання таких послуг необхідно:
▪️ Звернутися за номером телефону «Гарячої лінії» Департаменту реєстрації 0-800-304-304;
▪️ У разі необхідності направити фото необхідних документів у Viber на номер (063) 837-89-16.

✔️ Результати послуги єМалятко можна отримати у вигляді довідки про реєстрацію місця проживання на електронну пошта, Viber або та поштою в конверті за адресою реєстрації місця проживання новонародженної дитини. 

Також, довідку можливо отримати в особистому кабінеті «Порталу електронних сервісів міста Харкова» ▶️ https://e-kharkiv.org.

✔️ Письмові звернення до канцелярії Департаменту реєстрації можна залишити на 1-му поверсі Харківської міської ради, де приймаються звернення міському голові, в папку звернень, які надходять до Департаменту реєстрації.

Але для більшої безпеки радимо надсилати відскановані заяви або з накладенням ЕЦП на електронну пошту Департаменту ▶️ [email protected].

✔️ Особистий прийом громадян буде в онлайн та телефонному режимі. Будемо вирішувати питання по суті в телефонному режимі, а у разі необхідності, можна надати фото документів на електронну пошту канцелярії ▶️ [email protected] або у Viber, Telegram

Бережіть себе та піклуйтесь про здоров‘я щодня.

Останні новини

Всі новини