alt

Представники Асоціації міст України ознайомилися з роботою фронт-офісу БТІ

  • 23 жовтня 2017
  • 09:40
Представники Асоціації міст України ознайомилися з роботою фронт-офісу БТІ

Представники Асоціації міст України 20 жовтня ознайомилися з роботою фронт-офісу КП «Харківського міського бюро технічної інвентаризації».

Презентацію фронт-офісу КП «БТІ» для фахівців з різних міст України провів директор Департаменту реєстрації Олег Дробот. Він зазначив, що спеціально для реалізації цього проекту в Харкові було розроблено програмне забезпечення, яке дозволило автоматизувати процес подавання заяв і прискорити терміни надання послуг.

«Якщо раніше терміни були повністю розмиті і незрозуміло було, коли ти отримаєш результат замовленої послуги, треба було ходити за підприємством і за техніком і просити зробити це швидше, то сьогодні ми чітко гарантуємо цей термін. Наприклад, технічна інвентаризація квартири сьогодні займає 10 робочих днів. Але ми надали можливість нашим клієнтам скоротити цей термін до одного дня за додаткову плату. Крім того, сьогодні не потрібно чекати техніка цілий день, а просто домовитися на певний день і час», - зазначив Олег Дробот.

За словами директора департаменту, сьогодні в переліку підприємства є і ексклюзивні послуги, які надаються тільки в Харкові, зокрема, кур'єрська доставка документів, електронна версія технічного паспорта, розміщення фотоматеріалів на техпаспорті, а також обмірювання приміщення.

Після екскурсії по підприємству представники АМУ відзначили, що Харкову дійсно є чим пишатися, а їм, в свою чергу, буде чим поділитися і над чим працювати в своїх містах. 

«Мені дуже сподобалося, як тут все влаштовано, а найголовніше, що в Харкові зберегли це підприємство. У 2013 році, коли в Україні провели реформу БТІ - це був шок для всіх. Я пропрацювала 20 років на такому підприємстві і потрапила під скорочення. Сьогодні, побачивши такий прекрасний офіс, я приємно здивована. Хочеться привітати з цією роботою Харків. Видно, що тут дуже кваліфікований персонал і якісний сервіс», - зазначила представниця міста Зеленогірськ Дніпропетровської області Ганна Нужна.

«Дуже приємні враження залишилися від відвідин офісу БТІ. Звичайно, у нас теж в місті є таке підприємство, але немає таких комфортних умов для відвідувачів, як в Харкові. Тут відчувається філософія підприємства, є кваліфікований персонал і видно кваліфікований підхід до роботи. Відразу відчувається турбота про людей», - зазначила представниця міста Славута Хмельницької області Вікторія Крута.

Нагадаємо, ознайомлення з роботою підприємства «БТІ» пройшло в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів для посадових осіб органів місцевого самоврядування «Маршрути успіхів».

Останні новини

Всі новини