alt

Департамент реєстрації перейменований

  • 21 серпня 2019
  • 23:55
Департамент реєстрації перейменований

До рішення сесії Харківської міської ради «Про затвердження структури виконавчих органів Харківської міської ради 7 скликання» сьогодні, 21 серпня, депутати внесли зміни.

Вони підтримали пропозицію про перейменування Департаменту реєстрації на Департамент реєстрації та цифрового розвитку.

Ухвалення цього рішення, передусім, означає визначення конкретного виконавчого органу Харківської міської ради, який відповідатиме за реалізацію державної і місцевої політики з цифрового розвитку міста Харкова, а змінена назва лише втілює такий напрям діяльності.

Харків'яни відчують ці зміни при реалізації цифрової трансформації в основних сферах життєдіяльності міста: охорона здоров'я, освіта і транспорт, реалізація заходів підвищення цифрової грамотності. 
Також зміни зміцнять позитивну практику з формування представниками органів державної влади і місцевого самоврядування довідок через Портал електронних сервісів. У найближчому майбутньому харків'янам не потрібно буде подавати паперові довідки в органи влади, комунальні підприємства міста.

Зараз Департамент спрямує велику частину зусиль для реалізації розпорядження Харківського міського голови від 09.08.2019 № 106 "Про цифровий розвиток і цифрову трансформацію міста Харкова" і на продовження плідної співпраці з Державне агентство з питань електронного урядування України.

Останні новини

Всі новини