alt

Керівникам підприємств технічної інвентаризації з усієї України презентували інновації харківського БТІ

  • 11 квітня 2019
  • 15:00
Керівникам підприємств технічної інвентаризації з усієї України презентували інновації харківського БТІ

Роботу КП «БТІ» і впровадження нововведень у сфері нерухомості в Харкові презентували сьогодні, 11 квітня, для керівників підприємств технічної інвентаризації з усієї України.

Захід пройшов в рамках міжрегіональної зустрічі з питань обміну досвідом «Стратегія розвитку БТІ на прикладі м.Харкова».

Екскурсію у фронт-офіс БТІ для колег з різних міст і обласних центрів України провів директор Департаменту реєстрації Олег Дробот. Він повідомив, що для роботи оновленого підприємства було розроблено спеціальне програмне забезпечення, яке дозволило повністю автоматизувати роботу операторів, створені нові посадові інструкції і впроваджена система мотивації для співробітників. Робота була розділена на фронт- і бек-офіси, крім того, був створений фірмовий стиль БТІ.

«Ми створили нове відчуття сприйняття БТІ у харків'ян. Ми надали комфортні умови, а також прозорий і зрозумілий перелік послуг, щоб жителі міста не обтяжувалися питаннями, який техпаспорт їм потрібен, та інше. По суті КП «БТІ» - це платформа, де сьогодні можна отримати цілий блок послуг, пов'язаних з нерухомістю, включаючи проектні роботи, експертизи, висновки, оціночні та землевпорядні роботи, а також угоди в цій сфері. І на сьогоднішній день підприємство представляє велике поле для розвитку, головне, щоб ми зберегли сервіси і стандарти якості, які ми тут заявили», - підкреслив Олег Дробот.

Також директор департаменту розповів колегам про унікальні онлайн-послуги БТІ, які надаються тільки в Харкові - це замовлення технічного паспорта, його візуалізація і кур'єрська доставка. Для зручності харків'ян на сайті Департаменту реєстрації можна за номером документа перевірити достовірність технічного паспорта на нерухомість. Крім того, на підприємстві впроваджені всі можливі варіанти оплати, включаючи банківські карти, готівковий розрахунок через термінал і сервіси мобільних платежів. Також він нагадав, що з листопада 2018 року в БТІ надають безкоштовні юридичні консультації, що стосуються нерухомості.

У свою чергу керівники БТІ обласних центрів та інших великих міст країни зазначили, що Харків - дійсно передове місто в області впровадження інновацій в цій сфері, а також в якості надання послуг в сфері нерухомості.

«Усі інновації Харкова в плані роботи БТІ - це просто прорив, такого немає навіть у Києві. Молоде покоління, якому було передане підприємство, виправдало себе повністю. Мені приємно бачити те, що мер міста ставить завдання в плані вдосконалення роботи підприємства і допомагає, підставляє своє плече для цього, тому що без допомоги міста зробити таку роботу було б практично неможливо», - зазначила директор ТОВ «БТІ» у Запоріжжі Неоніла Сепп.

«Для нас тут все нове, і маса позитивних вражень. На нашому підприємстві немає поки ні електронної черги, ні бек-офісу, але у нас і немає такого великого напливу клієнтів, тому ми поки справляємося. Але для такого великого міста, як Харків, це - найкраща система. Я вважаю, що це найяскравіший приклад для всіх міст України, як треба працювати. Дуже б хотілося впроваджувати всі ці інновації і у себе в області», - сказала директор Кіровоградського об'єднаного обласного БТІ Вікторія Шихова.

Після знайомства з роботою фронт-офісу представники підприємств технічної інвентаризації обговорять у Харківській міській раді зміни в законодавстві, які передбачають створення єдиного суб'єкта-зберігача всіх інвентаризаційних справ.

Останні новини

Всі новини