alt

Харків підключився до національної системи взаємодії електронних ресурсів

  • 2 квітня 2019
  • 18:00
Харків підключився до національної системи взаємодії електронних ресурсів

Харків першим з українських міст підключився до національної системи «Трембіта».

Про це повідомив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот.

За його словами, «Трембіта» - це національна система взаємодії державних електронних інформаційних ресурсів, яка забезпечує доступ до даних державних реєстрів. Основою системи є вдосконалена естонська платформа обміну даними X-ROAD, на якій базується естонське цифрове співтовариство.

«Харків продовжує ефективно співпрацювати з Нацагентством з питань електронного урядування України, що дозволить місту значно спростити процедуру надання багатьох послуг, а також системно впроваджувати нові електронні послуги», - зазначив Олег Дробот.

За його словами, на сьогоднішній день до системи «Трембіта» вже підключилися Міністерство фінансів України, Пенсійного фонду, Національна служба здоров'я України, а також Національна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Нагадаємо, що також Харків першим серед українських міст підключився до єдиної національної системи електронної ідентифікації id.gov.ua. Тепер на Порталі електронних сервісів Харкова доступні всі види електронної ідентифікації особи. 

Останні новини

Всі новини