alt

Довідку про склад сім'ї можна буде отримувати онлайн

  • 12 версеня 2018
  • 16:00
Довідку про склад сім'ї можна буде отримувати онлайн

З 17 вересня довідку про склад сім'ї можна буде отримати онлайн на Порталі електронних сервісів міста Харкова.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 12 вересня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради.

Як зазначив директор Департаменту реєстрації Олег Дробот, це останній етап реформи в сфері видачі довідок про склад сім'ї.

«Торік довідка про склад сім'ї була видана понад 500 тисяч разів. Наше завдання полягає в тому, щоб перевести всю цю кількість в онлайн. І з понеділка харків'яни вже зможуть це зробити за допомогою цифрового електронного підпису або скориставшись своєю банківською карткою через систему BankID, а трохи пізніше - і за допомогою мобільного телефону», - зазначив Олег Дробот.

За його словами, необхідність в особистому отриманні довідки сьогодні становить лише 30% від загальної кількості виданих в місті довідок. В інших випадках органи місцевого самоврядування та державної влади, комунальні підприємства та інші інстанції формують таку довідку самостійно.

«До порталу підключені всі центри надання адміністративних послуг, 66 дільниць «Жилкомсервісу», приватні та державні нотаріуси Харкова і Харківської області, також ми почали масово підключати до порталу суди, плануємо підключити всіх, кому це потрібно для роботи», - повідомив директор департаменту.

Для жителів приватного сектора видача такої довідки онлайн буде доступна з 1 січня 2019 року.

Останні новини

Всі новини