Департамент
БТІ

Харків — великий швидкорозвиваючийся мегаполіс, що нараховує більш ніж 1,5 млн. жителів і більше 200 тис. гостей міста. Кожен другий харків'янин стикається з необхідністю отримання технічного паспорта на об'єкт нерухомості, власником якої він є або хоче стати. КП «БТІ» - це найбільша організація в сфері здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості, яка працює на ринку нерухомості з 1943 року.

Читати повністю

Перевірка документів КП «БТІ» онлайн

З огляду на непоодинокі випадки надання підроблених документів або документів, які викликають сумнів у їх автентичності для вчинення нотаріальної дії, беручи до уваги чисельні звернення нотаріусів, КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» надає можливість перевірки факту надання інформації щодо технічних характеристик об’єкта нерухомості, а також надання інформації щодо власників нерухомого майна на звернення власника або уповноваженої ним особи.

При виникненні питань, пов’язаних з наданням вищезазначеної інформації, можливо звертатись до КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» за телефоном (057) 731-41-08.

Заповніть форму
Номер документу
Дата видачі документу (ДД.ММ.РРРР)
Перевірити документ