Департамент
БТІ

Харків — великий швидкорозвиваючийся мегаполіс, що нараховує більш ніж 1,5 млн. жителів і більше 200 тис. гостей міста. Кожен другий харків'янин стикається з необхідністю отримання технічного паспорта на об'єкт нерухомості, власником якої він є або хоче стати. КП «БТІ» - це найбільша організація в сфері здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості, яка працює на ринку нерухомості з 1943 року.

Читати повністю

Онлайн запис на прийом

Керівники та інші посадові особи органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян зобов'язані проводити особистий прийом громадян.

Прийом проводиться регулярно у встановлені дні та години, у зручний для громадян час, за місцем їх роботи і проживання. Графіки прийому доводяться до відома громадян. Порядок прийому громадян в органах державної влади, місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, об'єднаннях громадян визначається їх керівниками.

Усі звернення громадян на особистому прийомі реєструються. Якщо вирішити порушені в усному зверненні питання безпосередньо на особистому прийомі неможливо, воно розглядається у тому ж порядку, що й письмове звернення. Про результати розгляду громадянину повідомляється письмово або усно, за бажанням громадянина.

Як записатись на прийом?
[показати інструкцію]

Оберіть спосіб звернення
Запис на прийом до директора
Олексій Миколайович Оберемок
Директор КП «БТИ»
Запис на отримання послуг
Фронт-офіс
КП «БТІ»
Запис на отримання послуг у фронт-офісі
Виберіть тип і форму отримання послуги
Тип послуги
Форма отримання послуги
Виберіть дату прийому
Виберіть час прийому
Заповніть форму
Ваше прізвище
Ваше им'я
По батькові
Дата народження (ДД.ММ.РРРР)
Регіон
Адреса
Суть питання (коротко)
Контактний телефон
Встановіть галочку, щоб підтвердити згоду на збір та обробку ваших персональних даних відповідно до закону України «Про збір та обробку персональних даних»
Відправити заявку