alt

КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради

Харків - велике місто, яке налічує більш ніж 1,5 млн. жителів і більше 200 тис. гостей міста. Кожен другий харків'янин зустрічається з необхідністю отримання технічного паспорта на об'єкт нерухомості, власником якого він є або хоче стати. КП «БТІ» - це найбільша організація в сфері нерухомості та супутніх послуг, яка працює на цьому ринку з 1943 року.

Про БТІ

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради як сучасне підприємство обліку об'єктів нерухомого майна розташованих в місті Харкові, засновано в жовтні 1943 року і в даний час, є провідним підприємством в сфері нерухомості.

Підприємство самостійно здійснює свою господарську діяльність на основі повного господарського розрахунку і самофінансування згідно чинного законодавства України та Статуту.

В даний час в штаті комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працюють висококваліфіковані фахівці з великим досвідом роботи в даній сфері.

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працює якісно, стабільно, надає кваліфіковані консультації замовникам, забезпечуючи при цьому захист персональних даних.

Основними видами діяльності підприємства є ведення і зберігання архіву інвентаризаційних справ, приватизаційних справ, реєстраційних справ, створених до 31.12.2012, на об'єкти нерухомого майна, розташовані на території м. Харкова; зберігання архіву реєстраційних книг, алфавітній картотеки, за станом на 31.12.2012, на власників будинків, розташованих на території м.Харкова; надання інформації з архівних матеріалів, що знаходяться на зберіганні у підприємства, в тому числі на договірній основі; надання копій матеріалів технічної інвентаризації на запит суб'єктів господарювання, які проводять технічну інвентаризацію об'єктів нерухомого майна, в тому числі на договірній основі; посередницька діяльність, в тому числі, з продажу або купівлі, надання в оренду нерухомого майна, надання послуг зі сприяння в сфері технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Контакти

Адреса:
61003, м. Харків, майдан Павлівський, 4
Код ЄДРПОУ:
03355057
Телефон приймальні:
(057) 725 21 08
E-Mail:
bti@dr.city.kharkov.ua

Керівництво підприємства

Директор підприємства:
Оберемок Олексій Миколайович
Телeфон:
(057) 725 21 08