alt

КП «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради

Харків — великий швидкорозвиваючийся мегаполіс, що нараховує більш ніж 1,5 млн. жителів і більше 200 тис. гостей міста. Кожен другий харків'янин стикається з необхідністю отримання технічного паспорта на об'єкт нерухомості, власником якої він є або хоче стати. КП «БТІ» - це найбільша організація в сфері здійснення технічної інвентаризації об'єктів нерухомості, яка працює на ринку нерухомості з 1943 року.

Про БТІ

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради як сучасне підприємство обліку об'єктів нерухомого майна, розташованих у місті Харкові, утворилося в жовтні 1943 року і, в даний час, є провідним підприємством в сфері нерухомості.

Підприємство самостійно здійснює свою господарську діяльність на основі повного господарського розрахунку і самофінансування відповідно до чинного законодавства України та Статуту.

На даний час у штаті комунального підприємства «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працюють висококваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи у даній сфері, сертифіковані інженери з технічної інвентаризації нерухомого майна, та оцінювачі з експертної оцінки об’єктів нерухомого майна.

Комунальне підприємство «Харківське міське бюро технічної інвентаризації» Харківської міської ради працює якісно, стабільно, надає кваліфіковані консультації замовникам, забезпечуючи при цьому захист персональних даних.

Основними видами діяльності підприємства є технічна інвентаризація, облік, оцінка, паспортизація житлових і нежитлових будівель, іншого нерухомого майна, що належить юридичним і фізичним особам, іншим суб'єктам приватного і публічного права, а також нерухомого майна, що перебуває у власності Територіальної громади міста Харкова; державна реєстрація прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців; землевпорядні та землеоціночні роботи; оформлення належних документів та інші операції щодо нерухомого майна.

Контакти

Адреса:
м. Харків, майдан Павлівський, 1/3
Код ЄДРПОУ:
03355057
Телефон приймальні:
(057) 731 41 08
Телефон (факс) канцелярії:
(057) 731 18 85
E-Mail:
bti@dr.city.kharkov.ua

Керівництво підприємства

Директор підприємства:
Оберемок Олексій Миколайович
Телeфон:
(057) 731 41 08